• 08.09.2019

  Gwarki 2019: pochmurna sobota

  Aura w sobotę nie zachęcała do gwarkowskich szaleństw. Generalnie na Gwarkach w tym roku jest mniej ludzi. Nie macie takiego wrażenia?

  Deszcz nie przeszkadzał fanom rapera Miłosza Stępnia. Na koncert Otsochodzi przyszło dużo młodzieży. Wcześniej zaprezentowała się tukej grupa Tukej. Najbardziej energetyczny tego dnia, naszym zdaniem, był koncert Sarsy. Katarzyna Nosowska na początku występu zapowiedziała, że jej piosenki będą dosyć ponure, choć rytmiczne. I potem wpisała się w jesienną aurę. 

  Jak będzie dzisiaj? Prognozy nie są sprzyjające, przynajmniej na czas pochodu. A program na niedzielę znajdziecie tutaj: https://gwarek.com.pl/gwarek/wydarzenie/gwarki-nie...

  Scenariusz pochodu

  (mir)


  komentarze
  „Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

  Wydawca:
  Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

  Adres redakcji:
  42-600 Tarnowskie Góry
  ul. Bytomska 3
  Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
  fax 32-285-37-03
  Poinformuj Gwarka

  Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

   

  Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.