16.09.2017

Gwarki dla mieszczan i nie tylko

Miałem wrażenie, że tegoroczne Gwarki odbyły się przy wyjątkowo licznej widowni. Na moje oko ludzi w mieście było tak o jakąś jedną trzecią więcej, niż to drzewiej bywało.

Niezwykle duża widownia przyglądała się choćby samemu pochodowi. Nawiasem mówiąc, pochód to wyjątkowe zjawisko. Niby co roku to samo, bo i Skarbnik, i Sobieski, i Sedlaczek na beczce, i paru husarzy, ale tłum przygląda się zawsze przeogromny.…

Artykuł dostępny po wykupieniu dostępu do treści
Chcę wykupić dostęp do treści >>>


Artykuł ukazał się w GWARKU 37/2017 z 19.09.2017

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.