•  
  •   Fot. Jarosław Myśliwski, Łukasz Sztyler
  08.09.2017

  Gwarki, piątek i UNESCO (FILM)

  Gwarkowie odebrali z rąk burmistrza Arkadiusz Czecha symboliczny klucz do miasta i zabawa zaczęła się na dobre. Potem na scenie pojawiła się Agnieszka Chylińska. - Czekałam na ten koncert w Tarnowskich Górach - powiedziała.

  W mieście gwarków powstały zdjęcia do teledysku Królowa łez. Stąd sympatia wokalistki do Tarnowskich Gór. - Już na zawsze Tarnowskie Góry pozostaną w historii tej piosenki - powiedziała Agnieszka Chylińska i po chwili ją zaśpiewała. 

  Nie mniej sympatycznie było podczas koncertu Natalii Schroeder, gdy rynek wypełniły nastolatki. Wcześniej publiczność nieco starszą bawił Kabaret Młodych Panów. Mimo pory popołudniowej główny plac miasta był wypełniony po brzegi. Kabareciarze zaskarbili sobie serca tarnogórzan skeczem po śląsku. (mir)

  Zapraszamy do obejrzenia fragmentów koncertów Agnieszki Chylińskiej i Natalii Szroeder.

  Agnieszka Chylińska - Królowa łez - Gwarki 2017

  komentarze
  „Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

  Wydawca:
  Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

  Adres redakcji:
  42-600 Tarnowskie Góry
  ul. Bytomska 3
  Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
  fax 32-285-37-03
  Poinformuj Gwarka

  Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

   

  Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.