•  
  •   Fot. Franek Tarski, Katarzyna Kubanek
  09.09.2017

  Gwarki, sobota, bawimy się dalej (FILM)

  Dawno tylu ludzi nie było na Gwarkach. Zawsze trudno było przejść przez rynek i ul. Krakowską w gwarkowy wieczór, ale tym razem trzeba się przeciskać.

  Efekt UNESCO? Dobry program? Dzisiaj gwiazdą była Anna Wyszkoni. Zresztą co tu pisać, kto występował. Przecież wszyscy wiedzą. Jak się bawiliśmy? Doskonale. A kto się nie bawił na gwarkach, niech się długo nie zastanawia, tylko przychodzi jutro. Już o godz. 11 wyruszy pochód historyczny. (mir)

  Gwarki 2017 - Cleo

  komentarze
  „Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

  Wydawca:
  Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

  Adres redakcji:
  42-600 Tarnowskie Góry
  ul. Bytomska 3
  Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
  fax 32-285-37-03
  Poinformuj Gwarka

  Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

   

  Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.