•  Choinka na tarnogórskim rynku jest w tym roku nieco inna niż w ubiegłych latach.
     Choinka na tarnogórskim rynku jest w tym roku nieco inna niż w ubiegłych latach. Fot. Jarosław Myśliwski
01.12.2019

Ile kosztują świąteczne dekoracje?

Prawie 190 tys. zł kosztują świąteczne dekoracje, choinka i organizacja jarmarku w Tarnowskich Górach. Niejako w gratisie miasto ma natomiast drewniane budy na jednym z głównych placów.

Co roku, mniej więcej o tej porze, zaczyna się dyskusja o świątecznych dekoracjach. Nie inaczej jest w tym roku. Jedni twierdzą, że zostały zamontowane za wcześnie, inni, że w sam raz, bo jak się adwent zaczyna, to…


Artykuł ukazał się w GWARKU 48/2019 z 03.12.2019

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.