•  Prezydent Piekar Śląskich Sława Umińska-Duraj pojechała do hotelu w Chorzowie, gdzie poznawała fach pomocy pokojowej, którą na co dzień jest pani Izabela.
     Prezydent Piekar Śląskich Sława Umińska-Duraj pojechała do hotelu w Chorzowie, gdzie poznawała fach pomocy pokojowej, którą na co dzień jest pani Izabela. Fot. Archiwum UM PŚl
11.10.2019

Izabela Domogała pomocą kuchenną w Modrej, prezydent Umińska - pomocą pokojowej

Izabela Domogała, członek zarządu województwa, została pomocą kuchenną. Z kolei Sława Umińska-Duraj zamieniła prezydencki gabinet na posadę pomocy pokojowej.

To efekt październikowej akcji społecznej "Spotkajmy się w pracy". Przez jeden dzień osoby znane w województwie śląskim wykonywały pracę, którą zajmują się niepełnosprawni. Ambasadorką akcji jest aktorka Marta Żmuda-Trzebiatowska. Chodzi o promowanie zatrudnienia osób z niepełnosprawnością intelektualną na otwartym rynku pracy.…


Artykuł ukazał się w GWARKU 41/2019 z 15.10.2019

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.