•  
      Fot. Jacek Tarski
15.04.2019

Jacek Fedorowicz sypie anegdotami jak z rękawa

Spotkać się z kimś takim, jak Jacek Fedorowicz, to prawdziwa uczta. Jacek Fedorowicz, jeden z pomysłodawców i spiritus movens kultowej audycji “60 minut na godzinę” w radiowej Trójce, aktor znany choćby z “Nie ma róży bez ognia”, czy “Motodramy”, rysownik, prezenter również kultowego “Dziennika Telewizyjnego”, gościł w ubiegłym tygodniu w tarnogórskiej bibliotece.

Trudno w paru zdaniach streścić wszystko, o czym mówił Jacek Fedorowicz. Gość biblioteki, nie dość że ma talent do opowiadania anegdot, to jeszcze sypie nimi, jak z rękawa i, co najciekawsze, bohaterem większości z nich jest on sam. A że przyszło…


Artykuł ukazał się w GWARKU 16/2019 z 16.04.2019

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.