•  Alicja Krótki tworzy pod pseudonimem Aly Mc Rockets.
     Alicja Krótki tworzy pod pseudonimem Aly Mc Rockets. Fot. Archiwum prywatne
02.12.2018

Jak pasja ośmiela do zmian

Do 7 grudnia w restauracji Olimpijska w Tarnowskich Górach można oglądać obrazy Alicji Krótki. Tarnogórzanka ma też na koncie biegowe osiągnięcia. Podkreśla, że sport i malowanie dają jej siłę do walki z życiowymi przeciwnościami.

Alicja Krótki biega od trzech lat. – Spodobało mi się, że mogę być sama ze sobą i odpocząć od codzienności. Wtedy jeszcze nie myślałam o zawodach – wspomina. Zadebiutowała na Pionie Gwidona i wywalczyła od razu III miejsce. Potem zaczęła próbować sił…


Artykuł ukazał się w GWARKU 48/2018 z 04.12.2018

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.