•  – Na onkologię idzie dużo więcej pieniędzy, niż wcześniej. Opozycja wymyśla pomysły, które nie są spójne ze strategią rządu – komentuje posłanka Dziuk.
     – Na onkologię idzie dużo więcej pieniędzy, niż wcześniej. Opozycja wymyśla pomysły, które nie są spójne ze strategią rządu – komentuje posłanka Dziuk. Fot. Hanna Kampa
23.02.2020

Jak posłanka Dziuk wspiera onkologię

2 miliardy złotych na TVP i Polskie Radio zamiast na onkologię, odrzucenie poprawki do budżetu – 20 milionów złotych na likwidację odpadów po byłych Zakładach Chemicznych w Tarnowskich Górach. Tak głosowali posłowie PiS, m.in. Barbara Dziuk, kojarzona z działaniami na rzecz służby zdrowia, profilaktyki nowotworów i ochrony środowiska.

"Upowszechnia i propaguje badania profilaktyczne związane z chorobami nowotworowymi w regionie, promuje bezpłatne badania dla kobiet i mężczyzn zalecane przez NFZ i Ministerstwo Zdrowia, wspiera osoby dotknięte chorobą nowotworową i ich rodziny. Organizatorka Przemarszów Różowej Wstążeczki w …


Artykuł ukazał się w GWARKU 8/2020 z 25.02.2020

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.