• Kierowców spotkała dzisiaj niemiła niespodzianka.
    Kierowców spotkała dzisiaj niemiła niespodzianka. Fot. Jarosław Myśliwski
19.04.2017

Jaka piękna sanna…

Tak jak zapowiadali meteorolodzy sypnęło śniegiem. Teraz można mieć tylko nadzieję, że dalsze prognozy się nie sprawdzą.

Dzisiaj (19 kwietnia) szybko padać nie przestanie. Mimo dodatniej temperatury (3 st. C) szanse na stopnienie śniegu są niewielkie. Na noc zapowiadany jest leki mróz (-2 st. C) i poranek będzie biały. Jutro temperatura ma podskoczyć do 5 st. C, a opadów ma być zdecydowanie mniej niż dzisiaj. Potem kolejna noc z mrozem (-5 st. C) i nieco cieplejszy piątek (9 st. C). Krótko mówiąc, trzeba się uzbroić w cierpliwość, kubek gorącej kawy, ciepłą czapkę i szalik. I byle do weekendu. (mir)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.