•  Stranger Things to obecnie jeden z najpopularniejszych seriali. W pełni zasłużenie.
     Stranger Things to obecnie jeden z najpopularniejszych seriali. W pełni zasłużenie. Fot. Archiwum
20.07.2018

Jakie seriale oglądać? Typuje Bolesław Kowalski

Jakie seriale warto nadrobić w czasie wakacji? W tym tygodniu o swoich typach opowiada Bolesław Kowalski, specjalista ds. artystycznych w Tarnogórskim Centrum Kultury.

– Seriale w porównaniu z filmami fabularnymi dają scenarzystom większe pole do popisu pod względem rozwoju bohaterów, którzy są zwykle postaciami skomplikowanymi i mocno niejednoznacznymi. Można ich lepiej poznać, a co za tym idzie, wokół niektórych tytułów…


Artykuł ukazał się w GWARKU 29/2018 z 24.07.2018

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.