07.07.2018

Jakie seriale oglądać? Typuje Marek Mateusz Magda

Jakie serialowe zaległości warto nadrobić w czasie urlopu? W tym tygodniu o swoich propozycjach opowiada Marek Mateusz Magda, specjalista ds. promocji i rozwoju w Tarnogórskim Centrum Kultury.

Marek przyznaje, że w porównaniu z niektórymi kolegami i koleżankami z TCK-u lista obejrzanych przez niego seriali nie jest imponująca. Ale wciąż pojawiają się na niej kolejne tytuły. Produkcją, którą zdecydowanie poleca, jest jeden z hitów Netflixa – "House of cards". To…


Artykuł ukazał się w GWARKU 27/2018 z 10.07.2018

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.