• Fot. Archiwum P. Koziary
18.04.2017

Japonia z perspektywy roweru

W czwartek, 20 kwietnia Ewa Kostrzewa zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu “Mania podróżowania”. O godz. 19 w tarnogórskim klubie Kosmata o wyprawie do Japonii opowie Piotr Koziara. Podróżnik przebył w Kraju Kwitnącej Wiśni 2,5 tysiąca kilometrów na rowerze.

Koziara podróżuje od kilku lat. Pierwszy raz za granicę wyjechał z biurem podróży do Turcji. Jednak zorganizowana forma odpoczynku mu nie odpowiadała. – Nie umiałem znieść animatorów i po trzech dniach uciekłem z hotelu. Wsiadłem w autobus i wyjechałem – wspomina. Po tym doświadczeniu zaczął podróżować na własną rękę. Tak wylądował m.in. w Japonii. – W tym kraju najdroższe są hotele i transport, dlatego postanowiłem zabrać rower i spać w namiocie – mówi. W Japonii Koziara spędził miesiąc, przejeżdżając Shimanami-kaido, jedną z najbardziej spektakularnych tras rowerowych świata. (hm)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.