03.12.2019

Jarmark adwentowy w Miasteczku Śląskim. Gdzie będą kolejne?

1 grudnia w parku Rubina w Miasteczku Śląskim był adwentowy jarmark.

Cieszył się dużym zainteresowaniem. Na scenie występowały m.in. zespoły taneczne działające w Miejskim Ośrodku Kultury. Na świątecznych stoiskach można było kupić m.in. świąteczne ozdoby, stroiki, domowe ciasto. Było w czym wybierać. Do tego nowość i atrakcja dla najmłodszych – karuzela.

A już niedługo świąteczne jarmarki w Krupskim Młynie, Radzionkowie, Zbrosławicach czy Tworogu. Szczegóły na: https://gwarek.com.pl/gwarek/zapowiedzi


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.