•  Na stoisku Pracowni Ceramiki Artystycznej Amfora królowały zające i kurki, ale w nietypowych, oryginalnych formach i kolorystyce.
     Na stoisku Pracowni Ceramiki Artystycznej Amfora królowały zające i kurki, ale w nietypowych, oryginalnych formach i kolorystyce. Fot. Jarosław Myśliwski
15.04.2019

Jarmark w tarnogórską kratkę

O wiele więcej stoisk niż rok temu i zdecydowanie więcej przedmiotów ozdobionych tarnogórskimi motywami. W niedzielę odbył się 4. Tarnogórski Jarmark Wielkanocny.

Impreza miała być dwudniowa, ale sobota przywitała tarnogórzan śniegiem i jarmark odwołano. Jednak stoły i ławy były rozstawione i znaleźli się tacy, którzy zmierzyli się z zimową aurą. Podobno przybyli nawet klienci. Za to niedzielny poranek przywitał…


Artykuł ukazał się w GWARKU 16/2018 z 17.04.2018

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.