•  Jarosław Czernikarz (z prawej) i Krzysztof Dziura mają powody do dumy.
     Jarosław Czernikarz (z prawej) i Krzysztof Dziura mają powody do dumy. Zdjęcia: Archiwum prywatne
17.10.2019

Jarosław Czernikarz - szybki jak błyskawica

Tarnogórzanin Jarosław Czernikarz ma za sobą kolejny bardzo udany sezon. Udało mu się obronić tytuł wicemistrza Polski w wyścigach równoległych na 1/4 mili King of Poland. W ogólnej klasyfikacji wyścigów równoległych w klasie Moto Street Profi zajął II miejsce.

Jak tłumaczy Jarosław Czernikarz wyścigi równoległe odbywają się na dystansach 1/4 mili lub 1/8 mili. Są podzielone na klasy samochodowe i motocyklowe. W zależności od pojemności motocykla i przeróbek można zmienić klasę na wyższą lub wyścig open.

Ubiegłoroczne rekordy tarnogórzanina to prędkość…


Artykuł ukazał się w GWARKU 42/2019 z 22.10.2019

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.