• Fot. Jarosław Myśliwski
    Fot. Jarosław Myśliwski
13.01.2016

Jasność widzę

Poza konkretnymi oszczędnościami wynikającymi z obniżki kosztów ogrzewania oraz poprawą tzw. komfortu cieplnego, siedziba Urzędu Miejskiego w Kaletach przestała straszyć szarością. Po zmroku budynek jest ładnie oświetlony i korzystnie odróżnia się od wielu domów w centrum Kalet.

Termomodernizacja siedziby urzędu rozpoczęła się w czerwcu 2015 r. Gotowa jest już elewacja i dach, na którym zamontowano solary. Trwają roboty wewnątrz obiektu, przy sieci centralnego ogrzewania i kotłach. Remontowana jest także sala sesyjna, ale to już wyłącznie za pieniądze z budżetu miasta. Termomodernizacja została dofinansowana z funduszy europejskich kwotą 765 tys. zł. Prace mają się zakończyć wiosną tego roku.

(mir)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.