15.03.2019

Jechał oplem z trzema promilami

W czwartek, 14 marca pijany kierowca opla przyjechał na stację benzynową i poszedł zrobić zakupy. Jeden ze świadków zawiadomił policję.

Dyżurny piekarskiej policji otrzymał zgłoszenie o nietrzeźwym kierowcy opla, który wysiadł z samochodu na stacji benzynowej i poszedł zrobić zakupy. Kilka minut później na miejscu byli policjanci z drogówki. Pijany 48-latek kupował papierosy i alkohol. Badanie wykazało, że w organizmie miał 3 promile alkoholu. Mieszkaniec Chorzowa stracił już prawo jazdy, a sprawa trafi do sądu.

- Dziękujemy świadkowi za przekazanie istotnej i precyzyjnej informacji. Odpowiednia reakcja przyczyniła się do uniemożliwienia dalszej jazdy pijanemu kierowcy, co z pewnością wpłynęło na poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym – zaznacza sierż. szt. Dariusz Dobrzański, rzecznik piekarskiej policji. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.