30.10.2018

Jechał pijany, zatrzymał go inny kierowca

Policjanci odebrali zgłoszenie: w kierunku os. Przyjaźń w Tarnowskich Górach jedzie fiat, którego kierowca jest pijany.

Do zdarzenia doszło wczoraj, 29 października. Zgłaszający, tarnogórzanin, jechał za fiatem i relacjonował dyżurnemu co się dzieje. Mówił, że samochód jedzie całą szerokością jezdni i odbija się od krawężników. Kierujący fiatem miał też wymusić pierwszeństwo na skrzyżowaniu. Świadek zatrzymał samochód, podbiegł do niego i wyciągnął kluczyki ze stacyjki.

Niebawem na miejsce przyjechali policjanci. Kierowca fiata, 66-latek, chwiał się na nogach i czuć było od niego woń alkoholu. Wydmuchał blisko 2 promile. Zatrzymano mu prawo jazdy. Może spodziewać się wysokiej grzywny i kilkuletniego zakazu prowadzenia pojazdów. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.