26.03.2020

Jedyny sprawdzony domowy sposób na koronawirusa

“Pewnego dnia niezwykle zjadliwy szczep wirusa grypy przetoczy się przez świat. Być może kolejna pandemia nadejdzie za miesiąc lub dopiero za wiele lat, może zabije miliony a może tylko tysiące ludzi. Jest jednak nieunikniona.” Nie jest to cytat z przepowiedni królowej Saby, ale lead artykułu z miesięcznika popularnonaukowego “Świat Nauki”.

Numer pisma z tekstem zatytułowanym "Pandemia za progiem" ukazał się w listopadzie 2005 r. Autorzy dociekali jakie wnioski wyciągnęli naukowcy ze zmagania się z ptasią grypą, ale także z wcześniejszymi pandemiami jak hiszpanka czy grypa Hongkong.…


Artykuł ukazał się w GWARKU 12/2020 z 24.03.2020

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.