•  
      Fot. Archiwum policji
25.03.2020

Jest objęty kwarantanną, ale poszedł pobiegać

Policjanci codziennie kontrolują, czy ktoś, kto ma kwarantannę w związku z koronawirusem, faktycznie nie opuszcza domu. 24 marca skontrolowali mieszkańca powiatu tarnogórskiego, ale nie zastali go w miejscu zamieszkania.

- Policjanci podjechali pod dom mężczyzny i zadzwonili do niego. Oświadczył, że będzie za 5 minut. Faktycznie po tym czasie pojawił się w miejscu kwarantanny. Na twarzy miał maseczkę, a na dłoniach jednorazowe rękawiczki. Powiedział, że tylko na chwilę wyszedł pobiegać i nie miał kontaktu z żadnymi osobami. Funkcjonariusze o zdarzeniu powiadomili służby sanitarne. Mężczyzna za swoje zachowanie odpowie przed sądem – mówi podkom. Damian Ciecierski, rzecznik tarnogórskiej policji. (esp)

67-latek objęty kwarantanną poszedł na zakupy


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.