•  Gala Polskiego Związku Motorowego, druga z prawej Jolanta Michałek.
     Gala Polskiego Związku Motorowego, druga z prawej Jolanta Michałek. Fot. Archiwum J. Michałek
08.02.2018

Jolanta Michałek ze srebrną odznaką

Mieszkanka Krupskiego Młyna Jolanta Michałek została odznaczona Srebrną Odznaką Honorową Polskiego Związku Motorowego za całokształt działalności.

Jolanta Michałek na swoim koncie ma organizację Baborajdu, czyli rajdu przeznaczonego dla kobiet, który odbył się kilkakrotnie w Krupskim Młynie. Ponadto regularnie organizuje Powiatowy Rajd Młodych Kierowców, który odbywa się na terenie powiatu tarnogórskiego oraz lublinieckiego.

W …


Artykuł ukazał się w GWARKU 7/2018 z 13.02.2018

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.