•  Wizytówką biegu stał się Spartanin.
     Wizytówką biegu stał się Spartanin. Alicja Jurasz
11.05.2018

Już niebawem odbędzie się Bieg Tarnogórski. Można się jeszcze zapisywać

Impreza od 6 lat odbywa się w parku Miejskim w Tarnowskich Górach i nie inaczej będzie w tym roku. Bieg zaplanowano na sobotę 19 maja.

Bieg odbędzie się po raz siódmy, ale tym razem w bardzo rozbudowanej formule. Każdy znajdzie kategorię odpowiednią dla siebie. O godz. 8.30 rozpocznie się Bieg Skrzata dla przedszkolaków na dystansie 400 m. Podobną trasę będą mieli do pokonania niepełnosprawni, którzy wystartują o godz. 9.

Pół godziny później pobiegną uczestnicy Tarnogórskiej Mili - 1,6 km, która jest adresowana do uczniów kl I-VI szkół podstawowych. Na godz. 10 zaplanowano marsz nordic walking. Zawodnicy będą mieli do pokonania 6,66 km. Połowę tego dystansu pokonają uczestnicy biegu dla młodzieży, którzy wystartują z zawodnikami biegu głównego. Zakończą po jednym okrążeniu, reszta będzie miała do pokonania jeszcze kolejne dwa.

Zapisy i regulamin są dostępne na stronie elektronicznezapisy.pl

(mir)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.