•  Na jubileusz upieczono tort z logiem Kółka Modelarskiego "Broń i Barwa". Pokroili go instruktor Krzysztof Koza (na zdjęciu), wójt Koszęcina Zbigniew Seniów i dyrektor koszęcińskiej szkoły Adam Małyska.
     Na jubileusz upieczono tort z logiem Kółka Modelarskiego "Broń i Barwa". Pokroili go instruktor Krzysztof Koza (na zdjęciu), wójt Koszęcina Zbigniew Seniów i dyrektor koszęcińskiej szkoły Adam Małyska. Archiwum
04.10.2018

Jubileusz Broni i Barwy

Zaraża młodzież pasją modelarską i to z dobrym skutkiem. Jego członkowie mogą poszczycić się laurami zdobytymi na konkursach w Czechach, Austrii, na Węgrzech oraz wielu prestiżowych imprezach modelarskich w Polsce.

Kółko Modelarskie "Broń i Barwa" w Koszęcinie obchodzi 15-lecie istnienia. Z tej okazji podczas festynu szkolnego, który odbył się 23 września w szkole w Koszęcinie zorganizowano wystawę jubileuszową. Kółko pokazało wykonane przez jego członków modele oraz skromną…


Artykuł ukazał się w GWARKU 39/2018 z 02.10.2018

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.