•  Małgorzata Woś (w środku) pokazała się na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży z bardzo dobrej strony.
     Małgorzata Woś (w środku) pokazała się na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży z bardzo dobrej strony. Fot. archiwum UKS Judo Ahinsa
29.04.2019

Judoczka Gosia siódma w Polsce

Dzielnie spisała się Małgorzata Woś w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży (mistrzostwa Polski juniorów i juniorek młodszych) w judo. W zawodach rozgrywanych 26 i 27 kwietnia w Chęcinach w woj. świętokrzyskim, zawodniczka UKS Judo Ahinsa Tarnowskie Góry wywalczyła dobre, VII miejsce w kategorii wagowej do 57 kg.

– Gosia stoczyła cztery pojedynki, z których dwa wygrała, a w dwóch musiała uznać wyższość przeciwniczek. W pierwszej walce spotkała się z Katarzyną Barszcz z Czarnych Bytom, wygrywając przed czasem przez ippon, w drugiej uległa, po wyrównanej walce, medalistce ubiegłej OOM - Karinie Kwiatek z TKS Judo Toruń, w repasażach pokonała zawodniczkę TS Gwardia Opole, Agnieszkę Brachman, ale w kolejnej przegrała przez wazari z Klaudią Pietrzak z UKS Feniks Bytom. Gosi należą się jednak słowa uznania bowiem w ostatnim czasie zmieniła aż dwie kategorie wagowe (z 48 na 52 i jeszcze na 57 kg), a rywalki z którymi przegrała są od niej o rok starsze i wagę 57 kg trzymają już od dłuższego czasu – zaznacza Tadeusz Wójcik, prezes UKS Judo Ahinsa.(K)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.