•  – Ocenialiśmy charakter tańca, elementy akrobatyczne też wchodziły w grę, rytmiczność, no i przede wszystkim zabawę – opowiada Aliki Pitta, jedna z jurorek.
     – Ocenialiśmy charakter tańca, elementy akrobatyczne też wchodziły w grę, rytmiczność, no i przede wszystkim zabawę – opowiada Aliki Pitta, jedna z jurorek. Fot. Jarosław Myśliwski
29.11.2018

Jury oceniło: dobrze się bawili

Julia Swoboda i Daniel Ledwoń z Rock Time MDK Kalety wygrali XVI Ogólnopolski Turniej Rock and Roll`a o Puchar Burmistrza Kalet.

W konkursie, który odbył się 18 listopada, wystartowało 19 par reprezentujących m.in. Kalety, Tarnowskie Góry, Gliwice, Pionki, Wrocław, Sosnowiec oraz Warszawę.

– Jestem po raz drugi na turnieju w Kaletach. Mam wrażenie, że zawodników jest troszkę …


Artykuł ukazał się w GWARKU 47/2018 z 27.11.2018

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.