•  Seniorzy z Tarnowskich Gór zaprezentowali swoje umiejętności artystyczne na deskach Teatru Palladium i Klubu "Hybrydy".
     Seniorzy z Tarnowskich Gór zaprezentowali swoje umiejętności artystyczne na deskach Teatru Palladium i Klubu "Hybrydy". Archiwum UTW
05.10.2018

Juwenalia, seniorzy, sukcesy

Grand prix i dwa pierwsze miejsca - nasi seniorzy godnie reprezentowali Tarnowskie Góry na Juwenaliach III Wieku w Warszawie.

Na deskach Teatru Palladium i Klubu "Hybrydy" w ubiegłym tygodniu zaprezentowało się 110 zespołów z uniwersytetów trzeciego wieku i innych organizacji seniorskich z całej Polski. – Zespoły występujące w kategoriach taniec, teatr, kabaret oraz muzyka były oceniane przez…


Artykuł ukazał się w GWARKU 39/2018 z 02.10.2018

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.