• Nie było problemu z pobraniem miary nawet z takiego wielkoluda, jak obrońca Jerzy Gorgoń.  
    Nie było problemu z pobraniem miary nawet z takiego wielkoluda, jak obrońca Jerzy Gorgoń.   Fot. archiwum Gwarka
27.02.2019

Kadra Górskiego ubrała się w Tarnowskich Górach

Na mistrzostwach świata w piłce nożnej w 1974 r. reprezentacja Polski prezentowała się wyśmienicie nie tylko na boisku. Nie mogło być jednak inaczej, skoro w skrojone na miarę garnitury ubrała piłkarzy, trenerów i działaczy filia Bytomskich Zakładów Przemysłu Odzieżowego w Tarnowskich Górach.

Na pierwszą przymiarkę kadra przyjechała w godzinach popołudniowych 29 maja ze zgrupowania w Zakopanem, tuż przed sparingowym meczem z Węgrami. Na jej przyjazd już od rana przygotowywała się cała załoga. Kierownik tarnogórskiego zakładu – inż. Leszek Łakomik, przedstawicielki Rady Zakładowej –…


Artykuł ukazał się w GWARKU 9/2019 z 26.02.2019

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.