• Po sukcesach w kategoriach młodziczek i juniorek młodszych Patrycja świetnie radzi sobie jako juniorka.
    Po sukcesach w kategoriach młodziczek i juniorek młodszych Patrycja świetnie radzi sobie jako juniorka. Fot. archiwum UKS Olimpijczyk
16.08.2019

Kajakarka Patrycja Szewczyk mistrzynią Polski

11 sierpnia zakończyły się w Bydgoszczy Mistrzostwa Polski Juniorów w Kajakarstwie, w których świetnie spisała się zawodniczka UKS Olimpijczyk Nowe Chechło – Patrycja Szewczyk. W konkurencji K1 na dystansie 5000 m została mistrzynią Polski, na 1000 m była czwarta, a na 500 m zajęła siódme miejsce.

– To nie pierwszy złoty medal Patrycji na Mistrzostwach Polski: była już najlepsza jako młodziczka i juniorka młodsza, teraz zaś zdobyła złoto jako juniorka starsza. Przed Patrycją obóz kadry w Wałczu i przygotowania do Turnieju Nadziei Olimpijskich który odbędzie się 13-15 września w Bratysławie. Warto dodać, że w bydgoskich MP dzielnie spisali się także Klaudia Szolc – ósma w C1 na 500 m i Kamila Wajda, który był dziewiąty w K1 na 200 m – informuje Klaudiusz Kokot, trener UKS Olimpijczyk. (K)


komentarze
z gmin
z gmin
z gmin
z gmin
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.