• W Zielonej można w najbliższe dni wypożyczyć kajak.
    W Zielonej można w najbliższe dni wypożyczyć kajak. Fot. Jarosław Myśliwski
26.05.2016

Weekend w Kaletach: kajaki, kino i wędki

Od czwartku w Zielonej będzie czynna wypożyczalnia kajaków. W sobotę w Miotku odbędzie się VI Bieg Papieski, a w Jędrysku seans kina plenerowego.

Wypożyczalnia kajaków będzie czynna od czwartku do niedzieli w godz. 12 – 19. Wypożyczenie kajaka na godzinę w dni powszednie kosztuje 2,5 zł, a w soboty i niedziele 5 zł. 

W sobotę, 28 maja w parku miejskim w Jędrysku o godz. 20.30, wyświetlony zostanie film „Jutro będzie futro”. Film będzie można oglądać na specjalnie zakupionych na potrzeby kina letniego leżakach. Wstęp bezpłatny.

Parafia p.w. św. Franciszka z Asyżu w Kaletach Miotku zaprasza na VI Bieg Papieski, który odbędzie się 28 maja o godz. 15.

W niedzielę, 29 maja, każdy będzie mógł sprawdzić swoje umiejętności wędkarskie w Ichtioparku. Wypożyczalnia sprzętu czynna będzie w godzinach 13-18. (mir)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.