• Fot. Archiwum
05.12.2016

Kaletański Rock Time opanował podium

3 grudnia w Pionkach odbył się X Turniej w Boogie Woogie, Rock"n"Roll lat 50. Impreza ma już swoją renomę. Znakomicie zaprezentował się na turnieju zespół Rock Time z Miejskiego Domu Kultury w Kaletach.

Turniej wygrali Julia Swoboda i Daniel Ledwoń, drugie miejsce zajęli Karina Bronder i Adrian Kalus, a trzecie ich klubowi koledzy Patrycja Patrzykowska i Tadeusz Tarnowski, prowadzący zespół. Tancerze z Kalet oddali konkurentom miejsce czwarte, ale na piątym znów pojawili się zawodnicy Rock Time – Kasia Bodora i Krystian Chmielorz.

W kategorii boogie woogie senior b2 - pierwsze miejsce przyznano parze z Kalet Swoboda - Ledwoń, drugie podobnie Bronder- Kalus, a szóste Bodora - Chmielorz. W kategorii boogie woogie senior b1 - drugie miejsce zajęła para Patrzykowska - Tarnowski.

– Jak na udział tylko 4 naszych par wynik niesamowity. Gratulujemy wspaniałego sukcesu i życzymy, by doskonała wizytówka naszego miasta dalej rozsławiała Kalety – komentuje Marian Lisiecki, dyrektor MDK. (mir)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.