• 23.11.2015

  Kalety rock and rollem stoją

  Zgłosiło się 25 par, ostatecznie dojechały 23. W sobotę odbył się XIII Ogólnopolski Turniej Rock and Rolla o puchar burmistrza Kalet. Wzięli w nim udział tancerze z Warszawy, Sosnowca, Mysłowic, Zawiercia i powiatu tarnogórskiego.

  Jarosław Myśliwski

  Po pierwszej 25-minutowej rundzie jury nikogo nie odrzuciło, do drugiej rundy przeszły wszystkie 23 pary. Popisy oceniali Renata Kot z Warszawy, Jadwiga Fabiańczyk z Woźnik i Piotr Ziemianek z Jaworzna, co gwarantowało, że nie będzie żadnych ulgowych taryf dla Ślązaków. To było widać po składzie 10 par zaproszonych do finału.

  Cały artykuł znajdziesz w papierowym wydaniu "Gwarka".


  Artykuł ukazał się w GWARKU 47 z 23.11.2015

  komentarze
  „Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

  Wydawca:
  Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

  Adres redakcji:
  42-600 Tarnowskie Góry
  ul. Bytomska 3
  Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
  fax 32-285-37-03
  Poinformuj Gwarka

  Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

   

  Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.