• 09.01.2017

  Kalety. Tu też się robi biznes

  W ubiegłym tygodniu w Kaletach odbyła się VI Gala Przedsiębiorczości. Wręczono na niej Złote Kowadła Biznesu. Trafiły do Krzysztofa Lecha oraz Zbigniewa Gałuszkiewicza.

  W czwartek, 5 stycznia przedsiębiorcy spotkali się w restauracji "Gościnna" w Kaletach. Tradycyjnie gala była okazją, by podziękować przedstawicielom lokalnych firm za to, że związali swoją działalność z miastem, zasilając poprzez podatki miejski budżet. Burmistrz Klaudiusz Kandzia zaprezentował zeszłoroczne osiągnięcia…


  Artykuł ukazał się w GWARKU 2 z 10.01.2017

  komentarze
  „Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

  Wydawca:
  Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

  Adres redakcji:
  42-600 Tarnowskie Góry
  ul. Bytomska 3
  Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
  fax 32-285-37-03
  Poinformuj Gwarka

  Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

   

  Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.