15.05.2019

Karetka utknęła w korku. Przewoziła mężczyznę z podejrzeniem zawału serca

Policjanci otrzymali informację, że na ul. Gliwickiej w Tarnowskich Górach w korku utknęła karetka. Zagrożone było życie pacjenta.

Okazało się, że w karetce przestały działać sygnały dźwiękowe i świetlne. W efekcie stała w korku i nie było szans na szybkie przetransportowanie pacjenta do szpitala. A czas był bardzo ważny, bo podejrzewano, że mężczyzna ma zawał serca. Pierwszy ma miejsce dotarł patrol z Bytomia. Policjanci zaczęli pilotować karetkę. Potem tarnogórscy mundurowi podjęli decyzję o eskortowaniu karetki do Śląskiego Centrum Chorób Serca. Dzięki tej akcji pacjent szybko trafił pod opiekę lekarzy.

Film z przejazdu karetki można zobaczyć TUTAJ


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.