04.04.2019

Katastrofa w Kaletach

Kolumna pojazdów wojskowych przewożących niebezpieczny ładunek staranowała samochody osobowe - tak rozpoczynał się scenariusz ćwiczeń, które dzisiaj, 4 kwietnia przeprowadzono w Kaletach. Zorganizowano je tak realistycznie, że po pomoc dzwonili nawet pasażerowie pociągu, który przejechał w pobliżu.

Na miejsce wezwano 8 zespołów ratownictwa medycznego, 13 zastępów straży pożarnej oraz policję. W ćwiczeniach brali udział strażacy z Tarnowskich Gór, Kalet, Tworoga, Żyglinka, Tąpkowic i Niezdary. (mir)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.