•  
      Fot. Archiwum Gwarka
05.10.2019

Kibice zabrali piłki zawodnikom. Wezwano policję

Czasami wydarzenia poza boiskiem zostawiają w tle samą grę i tak było dziś na boisku w Ptakowicach, gdzie w połowie meczu kibice zabrali piłki zawodnikom i nie chcieli ich oddać. Musiała interweniować policja.

W sobotnim meczu czwartoligowa Drama Zbrosławice podejmowała lidera tabeli, czyli Szombierki Bytom. Goście z Szombierek już do przerwy prowadzili 5:0. 

Do zamieszania doszło na początku drugiej połowy. Grupa kilkudziesięciu kibiców, jak twierdzą działacze Dramy – przyjezdnych, zabrała zawodnikom piłki i odmówiła ich oddania. Porządkowi, którzy zabezpieczali mecz, postanowili wezwać policję. Widok kilku funkcjonariuszy podział na zadymiarzy i piłki szybko wróciły na boisko. Reszta meczu przebiegła bez zakłóceń, a Drama przegrała ostatecznie 2:5.

(aj)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.