•  Jak na razie w warsztatach uczestniczą głównie kobiety.
     Jak na razie w warsztatach uczestniczą głównie kobiety. Fot. Archiwum SToGlarni
30.11.2019

Kiedyś skubały pierze, teraz odnawiają stare meble

Wszystko zaczęło się od remontu starego domu. Odnawianie mebli, drewnianych podłóg. To zainspirowało Annę Franik do stworzenia w Tarnowskich Górach SToGlarni. To miejsce spotkań rzemieślników. Miejsce dla kreatywnych, którzy swą kreatywnością chcą zarazić innych.

– Kilkanaście lat temu kupiłam stary dom. Były w nim stare meble i oryginalna drewniana stolarka. Zaczęło się wielkie odnawianie, bo rzeczy mimo że wiekowe, były w dobrym stanie. Szkoda było przykrywać drewniane podłogi panelami. Zaczęłam uczestniczyć w warsztatach odnawiania starych…


Artykuł ukazał się w GWARKU 48/2019 z 03.12.2019

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.