•  
      Zdjęcia: Archiwum policji
08.10.2018

Kierowca kradł paliwo. Namierzył go detektyw

Policjanci dostali informację od pracownika firmy detektywistycznej – w Radzionkowie ktoś kradnie paliwo.

- Zgłaszający powiedział policjantom, że na parkingu, w prywatnym samochodzie jednego z kierowców firmy przewozowej świadczących usługi dla jednego z koncernów naftowych, ujawnił beczki, w których znajduje się pochodzące z kradzieży paliwo – informuje mł. asp. Damian Ciecierski, rzecznik tarnogórskiej policji.

Mundurowi złapali 52-latka z Bytomia na gorącym uczynku. Kierowca cysterny zerwał plomby i pokonał zabezpieczenia zaworów spustowych. Potem, w nocy, spuścił olej napędowy i benzynę do kilku plastikowych kanistrów. W sumie ukradł 200 litrów paliwa.

Złodziej usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem do cysterny. Przyznał się do przestępstwa. Grozi mu do 10 lat więzienia. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.