•  
      Fot. Archiwum policji
02.10.2019

Kierowca nie chciał stać w kolejce. Pijany podjechał do policjantów

We wtorek wieczorem w Wojsce policjanci złapali pijanego kierowcę.

Mundurowi przeprowadzali kontrolę trzeźwości na ul. Powstańców Śląskich. Kierowcy czekali w kolejce. - W pewnym momencie kierowca renault wyprzedził samochody czekające na kontrolę i podjechał do policjanta. Tłumaczył, że niedaleko mieszka i chciałby, żeby go puścić – relacjonuje sierż. szt. Jacek Mężyk z tarnogórskiej policji.

Zamiast tego, policjanci sprawdzili, czy jest trzeźwy. Okazało się, że 62-latek miał prawie 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Stracił prawo jazdy. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.