•  
      Fot. Archiwum policji
18.10.2019

Kierowca ostro hamował. Pasażerka w szpitalu

Dziś ok. godz. 7 na ul. Jana Pawła II na os. Przyjaźń w Tarnowskich Górach kierowca autobusu ostro hamował, żeby uniknąć wypadku. Jedna z pasażerek spadła z fotela.

O zdarzeniu mundurowych powiadomił kierowca autobusu linii 64. Powiedział policjantom, że jakiś kierowca skręcał samochodem w prawo z lewego pasa ruchu i zajechał mu drogę. W efekcie prowadzący autobus ostro zahamował, żeby uniknąć zderzenia. Wtedy z fotela na podłogę spadła jedna z pasażerek, 75-letnia tarnogórzanka doznała urazu głowy, zabrano ją do szpitala. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.