•  Na DW 911 rozlał się owocowy mus. Zdjęcie poglądowe.
     Na DW 911 rozlał się owocowy mus. Zdjęcie poglądowe. Fot. Archiwum
30.10.2018

Kierowcy ślizgali się na musie owocowym

W poniedziałek, 29 października, przez kilka godzin kierowcy mieli spore problemy z jazdą po DW 911 między Orzechem a Piekarami Śląskimi.

- Auta się ślizgały. To nie była ropa, ale jakaś maź – mówili kierowcy. O utrudnieniach informowano w sieci i radzono wybierać alternatywne trasy. Tyle, że to bardzo popularna droga.

Jak informuje mł. bryg. Marcin Gąsowski, rzecznik piekarskiej komendy PSP, na drogę prawdopodobnie wylał się mus owocowy. Gęsty, lepki, przyklejał się do bieżników opon. Jego usuwanie do łatwych nie należało.

Piekarska policja nie zna sprawcy zanieczyszczenia drogi. Prawdopodobnie mus wylał się z jakiegoś samochodu dostawczego, a nieświadomy niczego kierowca pojechał dalej. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.