•  Drużyna I-ligowego MKS Lucrum Skarbek Tarnowskie Góry (z lewej) przed meczem z aktualnym liderem rozgrywek w grupie południowej, zespołem KU AZS UE II Wrocław.
     Drużyna I-ligowego MKS Lucrum Skarbek Tarnowskie Góry (z lewej) przed meczem z aktualnym liderem rozgrywek w grupie południowej, zespołem KU AZS UE II Wrocław. Fot. Krzysztof Garczarczyk
18.01.2020

Kilka Skarbków, jedna Unia

MKS Skarbek Tarnowskie Góry ma swoje żeńskie drużyny w I i II lidze, a męskie w II, III i IV lidze. Z powiatu tarnogórskiego w ligowych rozgrywkach tenisa stołowego uczestniczy także Unia Kalety, której zawodnicy występują w III lidze.

Najwyżej notowane są zawodniczki MKS Lucrum Skarbek, rywalizujące w grupie południowej I ligi kobiet. Skład zespołu, prowadzonego przez Mariana Michalskiego i Mariusza Kocika, to: Klaudia Franaszczuk, Natalia Szymczyk, Julia Tomecka, Natalia Młynek, Estera Razakowska oraz Milena Kluszewska, Karolina Rakowska i…


Artykuł ukazał się w GWARKU 3/2020 z 21.01.2020

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.