• Wkrótce Krzysztof Wyląg przenosi swoją firmę do Tąpkowic w gminie Ożarowice. Zakończenie budowy przewidziano na grudzień.
    Wkrótce Krzysztof Wyląg przenosi swoją firmę do Tąpkowic w gminie Ożarowice. Zakończenie budowy przewidziano na grudzień. Fot. Kota Photography
18.10.2016

Kluczem do sukcesu są ludzie

Zaczynał jako handlowiec w branży stalowej. Pracował intensywnie, czasem nawet 20 godzin na dobę. Wysiłek rekompensowały wysokie zarobki.

Kiedy postanowił to rzucić i otworzyć własną firmę zaopatrującą w tusze i tonery, wszyscy stukali się w głowy. Dziś po siedmiu latach Krzysztof Wyląg, właściciel Office Support zatrudnia 19 osób i buduje własną siedzibę, gdzie planuje uruchomić drugie w Polsce certyfikowane…


Artykuł ukazał się w GWARKU 42 z 18.10.2016

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.