•  W akcji brało udział 13 zastępów straży pożarnej.
     W akcji brało udział 13 zastępów straży pożarnej. Fot. Lubliniec 998
09.07.2018

Kobieta poparzona w pożarze kotłowni

Pożar prawdopodobnie wybuchł przy rozpalaniu pieca. Kobieta została poparzona. Do szpitala zabrało ją Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

Do zdarzenia doszło w sobotę, 7 lipca ok. godz. 12 przy ul. Spółdzielczej w Sadowie (powiat lubliniecki). W akcji brało udział 13 zastępów straży pożarnej. Chodziło nie tylko o ugaszenie pożaru kotłowni, ale także o niedopuszczenie do rozprzestrzenienia się ognia na pozostałą część magazynu mebli.

W budynku było 6 osób, w tym 2 w kotłowni. Jedna z nich, kobieta, została poparzona i odwieziono do szpitala przez LPR. (esp)


komentarze
z gmin
z gmin
z gmin
z gmin
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.