• W galerii "Inny Śląsk" dyskutowano o KOD-zie z jego przedstawicielkami: Magdaleną Nurzyńską i Izabelą Rak.
    W galerii "Inny Śląsk" dyskutowano o KOD-zie z jego przedstawicielkami: Magdaleną Nurzyńską i Izabelą Rak. Fot. Jarosław Myśliwski
19.02.2016

KODowanie pozytywne

— Przyjechałam do Tarnowskich Gór na własny koszt, pracuję bez wynagrodzenia. Nie każdy ma ciśnienie na to, by zrobić karierę polityczną — zapewniała Magdalena Nurzyńska. W tarnogórskiej galerii “Inny Śląsk” dyskutowano o tym, ile w Komitecie Obrony Demokracji jest ruchu obywatelskiego, a ile działalności partyjnej.

Na spotkanie, które odbyło się w ubiegłą środę, z Katowic przyjechały dwie przedstawicielki KOD-u. Temat okazał się na tyle interesujący, że galerię wypełniła publiczność o różnorodnych poglądach.

— Uznajemy wybory wygrane przez PiS za uczciwe i demokratyczne, ale nie uznajemy sposobu rządzenia — broniła swojego stanowiska Magdalena Nurzyńska. — A kwestionując coś, wyrażamy swoje zdanie, nie obrażając nikogo.

(mir)


Artykuł ukazał się w GWARKU 8 z 23.02.2016

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.