13.02.2020

Kolega ambasador

Dobrze mieć ambasadora, co tu i tam zadba o nasze interesy. – Wsparł szereg inwestycji, które otwierają miasto i lokują je w nowoczesnym układzie komunikacyjnym, a jednocześnie uwalniają od ciężkiego ruchu drogowego – odpowiedział kilka lat temu burmistrz Edward Maniura, gdy zapytałem dlaczego minister infrastruktury Cezary Grabarczyk otrzymał tytuł Ambasadora Lublińca.

Każdy, kto pamięta telepanie się przez samo centrum tego miasta w drodze na Poznań, docenia błogosławieństwo istniejącej od kilkunastu lat obwodnicy.

Tarnowskim Górom przydałby się taki ambasador, bo u nas układ komunikacyjny jak za późnego Gierka i…


Artykuł ukazał się w GWARKU 6/2020 z 11.02.2020

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.