06.11.2017

Kolejna zielona pracownia

W Szkole Podstawowej nr 3 im. ks. Franciszka Blachnickiego w Tarnowskich Górach otwarto zieloną pracownię, którą dofinansował Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach.

To kolejna pracownia, której utworzenie zostało zainspirowane konkursem funduszu. Dla potrzeb projektu realizowanego Trójce opracowany został program edukacyjny uwzględniający realizację zajęć w nowej pracowni, którego głównym celem jest poznanie przez dzieci elementów ekologii i ochrony środowiska lokalnego poprzez prowadzenie monitoringu i prac badawczych najbliższej okolicy oraz poszukiwanie aktualnych informacji o stanie środowiska w naszym powiecie. (mir)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.