06.08.2017

Kolejny groźny wypadek w Boniowicach

Wczoraj w Boniowicach (gmina Zbrosławice) doszło do poważnego wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych. Jeden z nich dachował. Jak podaje Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego w wypadku ucierpiało pięć osób.

Dwa samochody osobowe zderzyły się na skrzyżowaniu ulicy Bytomskiej (droga krajowa nr 94) i Gliwickiej. Samochodami podróżowało siedem osób: w jednym dwie kobiety i mężczyzna. Cała trójka jest poważnie ranna. W drugim samochodzie jechała rodzina z dwojgiem dzieci. Dzieci odwieziono do szpitala.

W akcji ratunkowej brali udział strażacy, policja, na miejsce przyjechały trzy karetki pogotowia ratunkowego i dwa śmigłowce Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Gliwic i Opola. 

Na tym samym skrzyżowaniu miesiąc temu 32-letni kierowca samochodu osobowego wjechał pod przejeżdżającą ciężarówkę. Mężczyzna z ogólnymi obrażeniami ciała trafił do szpitala. Dwa miesiące temu zderzyły się dwie osobówki. Kierowcy i pasażerowie trafili do szpitala. Kolejny groźny wypadek miał miejsce w połowie maja, wtedy również na skrzyżowaniu zderzyły sie dwa samochody osobowe. Ranni zostali kierowcy obydwu samochodów. Do groźnych wypadków doszło też w drugiej połowie kwietnia. 

(e)

Zdjęcia dzięki uprzejmości OSP Świętoszowice.


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.