19.12.2019

Kolejny koncert dla Rafała i Mateusza. Tym razem w Klubie 22

Świąteczny koncert życzeń z Hamakiem będzie 22 grudnia, o godz. 18 w Klubie 22 w Sowicach. Bilety kosztują 10 zł, ale można dać więcej.

Dochód z koncertu zostanie przeznaczony na leczenie braci z Miasteczka Śląskiego, Rafała i Mateusza Kyciów, którzy zmagają się z nieuleczalną chorobą genetyczną, mają też autyzm i wady rozwojowe. Ostatnio na ich rzecz odbył się koncert w miasteczkowskim ośrodku kultury.

Co pokaże teatr improwizacji Hamak? Improwizację oczywiście, więc wszystko może się zdarzyć. Na ścianie będą rozwieszone nazwy różnych gier improwizowanych, widzowie wybiorą, co zagrają aktorzy. W Klubie 22 stanie też maszyna losująca, po to, by wybrać, kto zagra w jakiej grze. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.