•  Po ugaszeniu pożaru okazało się, że samochód jest praktycznie cały zniszczony.
    Po ugaszeniu pożaru okazało się, że samochód jest praktycznie cały zniszczony. Fot. OSP Wieszowa
10.11.2017

Kolejny pożar samochodu, tym razem blisko Wieszowy

Wczoraj, 9 listopada, przed godz. 17 strażacy dostali wezwanie do płonącego samochodu na pograniczu Wieszowy i Zabrza, przy ul. Witosa.

Do zdarzenia doszło przy wjeździe na autostradę A1. Na miejsce pojechały jednostki PSP z Tarnowskich Gór i Zabrza oraz OSP Wieszowa. Palił się renault scenic. Po ugaszeniu pożaru okazało się, że samochód jest praktycznie cały zniszczony, Szacowane straty ok. 15 tys. zł. Na razie nie są znane przyczyny pożaru, sprawą zajmuje się policja.

Zdjęcia z facebookowego profilu OSP Wieszowa.

(esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.